MELİK DUYAR'IN MESAJI

HAFIZA, ZİHİNSEL MATEMATİK & BEYİN EĞİTİMİ
MEGA HAFIZA’NIN ANA UZMANLIK ALANLARIDIR

Mega Hafıza ve Melik Duyar isimleri Türkiye’de ve Dünya’da bu konularda tanınan isimlerdir. Türkiye hafıza geliştirme, zihinsel matematik ve beyin eğitimini Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar’dan öğrenmiştir.

Çeşitli TV kanallarında yaptığı hafıza ve zihinsel matematik gösterileriyle tanınan Duyar, 1990’lı yıılların başından beri beyin temelli eğitimleriyle ve eğitim setleriyle onbinlerce kişiye destek vermiş olup, şu anda Dünya Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Olimpiyatları MEMORIAD’ın başkanlığını da yaparak bu konularda dünyaya yön vermektedir.

Melik Duyar’ın özgeçmişi ile ilgili bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MELİK DUYAR’IN
MEGA ARİTMETİK DAHİ ÇOCUK MERKEZLERİYLE İLGİLİ
KİŞİSEL MESAJI

Merhaba,

Öncelikle çocukların en önem verdiğim varlıklar olduğunu vurgulamalıyım. Özellikle zihinsel olarak sağlıklı ve kapasiteli bir gelecek nesil yetiştirilmesine küçük yaştan başlayarak destek vermek amacıyla 3 ile 7 yaş arasındaki çocuklar için hazırlamış olduğum “ÇOCUK, ZEKA & HAFIZA” setimle ve diğer eserlerimle bu katkıyı yapmaya devam ediyorum.

Ömrüm yettiği sürece bu katkıyı birçok başka projelerle yapmaya kuşkusuz devam edeceğim. Uzun süredir hazırlığını tamamladığım, ancak diğer projelerin yoğunluğundan bir türlü başlatmaya fırsat bulamadığım bir projeye bu web sitemizle start vermiş durumdayız. Bu projenin adı “Mega Aritmetik Dahi Çocuk Merkezi” eğitim programıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret84211
Eğitimci Girişi